Klub DGW BIP
Studio Piosenki
Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.

 

 

Studio Piosenki Klubu DGW to sekcja wokalna, którą tworzą dzieci i młodzież. Powstała we wrześniu 2010 roku. Zajęcia prowadzone są przez Małgorzatę Lipkę (dyplomowanego muzyka oraz mgr sztuki ) w trybie indywidualnym, raz w tygodniu. Każdy z uczestników podczas godzinnych zajęć ćwiczy dykcję, impostację oraz śpiewa utwory z akompaniamentem (akompaniuje - pianistka - mgr sztuki Sylwia Sałacińska).

Zajęcia obejmują:

  • emisję głosu na bazie ćwiczeń wokalnych;
  • pracę nad głosem na bazie konkretnych utworów;
  • ćwiczenia dykcyjne;
  • podstawy interpretacji;
  • doskonalenie aparatu oddechowego, artykulacyjnego;
  • pracę z mikrofonem;
  • pomoc w doborze repertuaru, uwzględniając predyspozycje i możliwości uczestników (wiek, temperament, skala, barwa głosu).


Zajęcia skierowane są do dzieci od lat 7, młodzieży i dorosłych.

  

Młodzi wokaliści biorą udział w koncertach organizowanych w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa oraz imprezach plenerowych (Święto Kawalerii Polskiej, Święto Wojska Polskiego i inne). Reprezentując Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa nasze młode wokalistki mogą pochwalić się sukcesami na festiwalach dziecięcej i młodzieżowej twórczości.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, przez cały rok trwa nabór (po wstępnym przesłuchaniu, na które można umówić się z prowadzącą zajęcia Małgorzatą Lipką pod nr 507 448 839)

 

Od lutego 2016 powstała sekcja nauki gry na pianinie prowadzona przez Sylwię Sałacińską (nabory do sekcji po wstępnym przesłuchaniu).

 

Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy, w godzinach 14.00 – 20.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 3852381 gościem na naszej stronie