Klub DGW BIP
STUDIO PIOSENKI
Czwartek, 23 stycznia 2020 r.

 

Studio Piosenki Klubu DGW to sekcja wokalna, którą tworzą dzieci, młodzież i dorośli. Powstała we wrześniu 2010 roku. Zajęcia prowadzone są przez Kamila Milczarka (wokalistę zespołu TGD, instruktora zajęć wokalnych, nauczyciela muzyki; współpracował z takimi artystami jak m.in.: Piotr Cugowski, Kuba Badach, Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Kasia Cerekwica) oraz Sylwię Sałacińską (mgr sztuki, pianistkę współpracującą m.in.: z chórem gospelowym Under Grace, Kasią Kiklewicz). Każdy z uczestników podczas zajęć ćwiczy dykcję, impostację oraz pracuję z akompaniamentem. Zajęcia odbywają się w trybie indywidulanym lub grupowym raz w tygodniu.

 

Zajęcia obejmują:
emisję głosu na bazie ćwiczeń wokalnych;
pracę nad głosem na bazie konkretnych utworów;
ćwiczenia dykcyjne;
podstawy interpretacji;
doskonalenie aparatu oddechowego, artykulacyjnego;
pracę z mikrofonem;
praca z akompaniatorem;
pomoc w doborze repertuaru, uwzględniając predyspozycje i możliwości uczestników (wiek, temperament, skala, barwa głosu).

 

Zajęcia skierowane są do dzieci od lat 7, młodzieży i dorosłych.

 

Młodzi wokaliści biorą udział w koncertach organizowanych w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa oraz imprezach plenerowych (Święto Kawalerii Polskiej, Święto Wojska Polskiego i inne). Reprezentując Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa nasi młodzi wokaliści mogą pochwalić się sukcesami na festiwalach dziecięcej i młodzieżowej twórczości.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach, przez cały rok trwa nabór (po wstępnym przesłuchaniu, na które można umówić się z instruktorami prowadzącymi zajęcia Kamilem Milczarkiem i Sylwią Sałacińską  pod nr 261 842 664, pon. – wt. w godzinach 9.00-19.00 )

 

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 14.00 – 17.00 oraz wtorki w godzinach 14.00-19.00.

Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 5318114 gościem na naszej stronie