Klub DGW BIP
Sekcja Taneczna
Poniedziałek, 25 września 2017 r.

 

 

 

Zajęcia te to zabawa z tańcem przystosowana do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Pozwala na rozwijanie umiejętności ruchowych już od najmłodszych lat. To nauka podstawowych kroków, rozróżnianie rytmów i gry ogólnorozwojowe w grupie rówieśników.

 

Zajęcia te są doskonałym początkiem edukacji tanecznej i przygotowaniem do kontynuowania nauki w starszej kategorii wiekowej z tańca jazzowego, modern. Wprowadzają one w świat tańca, pomagają zrozumieć rytm i oddziaływują na wyobraźnię dziecka:

- wyrabiamy nawyk prawidłowej postawy,

 

- kształtujemy cechy motoryczne,

 

- zachęcamy do twórczości ruchowej,

 

- rozwijamy koordynacje ruchową.

 

 

Sekcja taneczna Grupa I dzieci wieku 6 - 9 lat. Zajęcia odbywają się w czwartki w godz. 15.30 - 16.30.

 

 

To grupa 10 dziewczynek, pełnych energii i zapału do tańca poprzez zabawę. Każde zajęcia składają się z części rozgrzewkowej, części technicznej, zabawy, nauki choreografii, która jest przygotowaniem do zaplanowanych pokazów tanecznych, oraz nauki/zabawy/tańca ze wstążką gimnastyczną. Dziewczynki mają możliwość poznania nowych kroków, zaprezentować się przed koleżankami, mogą rozciągnąć i uwolnić przestrzennie swoje ciało, a to wszystko podczas dobrej zabawy.

 

 

 

 

Sekcja taneczna Grupa II dzieci wieku 10 + lat / poziom podstawowy / poziom średnio zaawansowany. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w środy w godz. 16.00 - 17.30 oraz w czwartki w godz. 16.30 - 18.00.

 

 

Technika i ciężka praca to podstawa do rozwoju i ta grupa właśnie tak ćwiczy. Uczestniczki to młode i zdolne osoby, które z każdym treningiem mają sprawniejsze ciało i zdyscyplinowany umysł. Na każdym treningu udoskonalamy technikę, uczymy się podstaw klasyki, by wyciągnąć i usprawnić ciało. Choreografie, które przygotowujemy, są pełne pasji i drużynowego ducha. Staramy się, by w naszej grupie każdy czuł się dobrze i zwalczał swoje zahamowania.

 

 

 

Zapraszamy do udziału w zajęciach od września! Pytania i zapisy: 261 842 335 / 602 117 750.

Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 3171754 gościem na naszej stronie