Klub DGW BIP
AKTUALNOŚCI
Piątek, 15 listopada 2019 r.
30.06.2018
Tip Tap - jubileusz 5-lecia Szkoły Stepowania-fotoZamiast tupać ze złości, naucz się stepować - mówił Fred Astaire.


Świętowaliśmy dzisiaj ze Szkołą Stepowania TIP TAP Anuli Kołakowskiej jubileusz 5-lecia. Step to taniec stóp. Właściwie jestem jak perkusja, stopami wybijam rytm i emocje, komponuję muzykę - mówi właścicielka Szkoły Stepowania Anula Kołakowska.

Jej trenerka, Irina Nowakowska (założycielka pierwszej szkoły stepowania w Polsce) mówiła stepowanie świetnie robi na głowę - to atak na mózg. Zawsze mówię: "Alzheimer nam nie grozi, bo uruchamiamy mózgi". Z korporacji przychodzą ludzie zestresowani, myślą o krokach do wykonania, resetują się i odpoczywają. I po treningu tryskają energią. Po drugie: stukanie w podłogę uruchamia w stopach receptory, pobudza krążenie i ciało lepiej pracuje. Po trzecie: bez wysiłku - w sensie siłowni - utrzymuję kondycję.

Cały program tego wieczoru był niesamowitym przeżyciem dla odbiorców. Czuliśmy przyjemność, jaką uczestnicy pokazu czerpią ze stepowania, energię, witalność jaką Anula Kołakowska przekazała swoim tancerzom podczas 5 lat pracy z grupami w Szkole TIP TAP.

Szkole i jej założycielce życzymy dalszych sukcesów, serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia>>>

Tekst: B. Jarzębowska
Zdjęcia: R. Wojewoda

 

Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 5148981 gościem na naszej stronie