Klub DGW BIP
AKTUALNOŚCI
Środa, 23 stycznia 2019 r.
27.04.2018
Konfrontacje sceniczne w ramach Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego-fotoNasza reprezentacja prezentowała się podczas Konfrontacji Scenicznych w ramach Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego, które odbyły się w dniach 23-27 kwietnia br. w Klubie 6. Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie.

 

Wystąpiliśmy w trzech kategoriach: poezja śpiewana, wywiedzione ze słowa oraz turnieju grup scenicznych.

 

Aleksandra Mazur, wokalistka Studia Piosenki wywalczyła wyróżnienie w turnieju poezji śpiewanej. Aleksandra na co dzień pracuje pod bacznym okiem instruktorów: Kamila Milczarka i Sylwii Sałacińskiej.

 

Wyróżnienie otrzymał również Teatr Impresja reprezentujący nasz klub za twórcze poszukiwania w różnych konwencjach teatralnych, prezentując spektakl pt. "A co, jeśli już nigdy takiego, niczego podobnego nie będzie" w reżyserii  Betiny Dubiel.

 

Tytuł laureat III miejsca w turnieju wywiedzione ze słowa zdobyła Katarzyna Semeniuk za prezentacje pt. "Boska drobina" przygotowaną wspólnie z instruktorką Betiną Dubiel.

 

Był to bardzo inspirujący, artystyczny czas, dziękujemy organizatorom: Departamentowi Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON oraz gospodarzom konfrontacji, 6. Brygadzie Powietrznodesantowej za stworzenie wspanialej atmosfery festiwalowej.

 

 

Zdjęcia>>>

 

 

tekst: Betina Dubiel


Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 4433643 gościem na naszej stronie