Klub DGW BIP
AKTUALNOŚCI
Czwartek, 23 stycznia 2020 r.
03.09.2019
Spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA - Wyjątkowa autorska podróż-fotoNa nasze cykliczne spotkania w "Klubie Podróżnika" zapraszamy ludzi, którzy odwiedzili ciekawe miejsca, snują plany podróżnicze lub po prostu marzą o poznawaniu świata.

 

 

Dzisiejszym gościem był Grzegorz KAPLA - człowiek pasji, ciekawości świata, podróżnik, felietonista, autor książek podróżniczych. Autor żyje z pisania odkąd odkrył konfucjańską zasadę, że jeśli wybierzesz zajęcie, które kochasz, nie będziesz musiał pracować ani jednego dnia. Swoją pasją zaraża innych, by wspólnie z nim odkrywali zakątki świata.

 

Grzegorz Kapla, podczas wtorkowego spotkania zaprosił uczestników na wyprawę do państwa Papua Nowa Gwinea oraz zaprezentował swoją książkę Duchy we śnie. Duchy na jawie. Papua Nowa Gwinea. Opowiadał o ludziach, którzy żyją na granicy światów: cywilizacji współczesnej i tej z epoki kamienia łupanego. Palą swoich zmarłych, rozmawiają z duchami, polują z łukiem i strzałami, które nie mogą zniszczyć piór świętych ptaków i gotują w dołach wygrzebanych w ziemi. Ale widzieli samolot i komputer, a odkąd zawitali do nich misjonarze, nie jedzą swoich wrogów...

 

Spotkania organizowane w Klubie DGW mają charakter otwarty.

 

Masz w sobie ciekawość świata i ludzi, unikasz tłumu turystów, komercji - dołącz do nas i sprawdź dokąd wybierzemy się w następną podróż - 1.10.br. godz. 17.30.

 

 

Zdjęcia>>>

 

 

tekst: Elżbieta Czachowska


Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 5318260 gościem na naszej stronie