Klub DGW BIP
AKTUALNOŚCI
Czwartek, 23 stycznia 2020 r.
27.06.2019
W uroczy piątkowy wieczór odbyło się w Klubie DGW zakończenie sezonu artystycznego naszych grup teatralnych: Teatru Impresja i Teatru po 40.

 

Program wieczoru składał się z dwóch części. W pierwszej publiczność obejrzała prezentacje przygotowane na Konfrontacje Sceniczne Wojska Polskiego w kwietniu 2019 r.  Dwa monodramy „Marzyłyśmy” i „Objazdowy” oraz recytacje, spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony widzów. W przerwie widzowie mieli okazję do wymiany refleksji po obejrzanych prezentacjach, podziwiając talent artystów.

 

W drugiej części odbył się premierowy pokaz wariacji artystycznej pt. ”pracoCZYholizm”. Teksty do spektaklu stworzyli sami aktorzy Teatru Impresja i pochodzą z osobistych doświadczeń życia zawodowego. Elementy scenografii, multimedia, przemyślane oświetlenie dało temu wydarzeniu niepowtarzalny odbiór przez widza. Po artystycznych przeżyciach wszyscy aktorzy grup teatralnych otrzymali z rąk kierownika Klubu ppłk dr. Krzysztofa Matraszka okolicznościowe podziękowania.

 

Dziękujemy Betinie Dubiel, menadżerowi grup teatralnych za efektywną pracę, sukcesy artystyczne, zaangażowanie i ogromną determinację na drodze poszukiwań nowego artystycznego wyrazu swoich podopiecznych.

 

Zdjęcia>>>

 

 

tekst: Beata Jarzębowska


Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 5318753 gościem na naszej stronie