Klub DGW BIP
AKTUALNOŚCI
Czwartek, 23 stycznia 2020 r.
26.06.2019
Zabawa, warsztaty i zajęcia sportowe-fotoW pierwszym tygodniu wakacji Klub DGW zaprosił dzieci pracowników resortu obrony narodowej na warsztaty edukacyjno-rekreacyjne zorganizowane przez instruktorów Działu Metodyczno-Instruktorskiego w ramach akcji "Lato z Klubem".

 

Celem naszego projektu było pobudzenie dzieci do aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w różnorodnych zajęciach , a także integracja i edukacja poprzez zabawę i współdziałanie w grupie.

 

Poza zajęciami plastycznymi wykorzystującymi różne techniki malarskie (farby, pastele, wycinanki, kolaż), a także metodą „decoupage”  zdobiliśmy szklane przedmioty. W Ośrodku  Rekreacyjnym Klubu DGW na Wisłą przeprowadziliśmy „działania terenowe” oraz zabawy połączone z konkursami sportowymi .

 

Na zakończenie naszej wakacyjnej przygody wybraliśmy się do Zamku Ujazdowskiego na specjalnie przygotowaną i wyjątkową wystawę dla dzieci pt. „Dotknij sztuki” połączoną z warsztatami. Dużą niespodzianką  było dla dzieci to, że do dzieł sztuki można było wejść, dotknąć obrazów z miękkiej gąbki  albo zwyczajnie przesunąć.  Animatorzy bardzo precyzyjnie  przekazali instrukcję obsługi poszczególnych dzieł, opowiadając ciekawe historie z nimi związane.

 

Zdjęcia>>>

 

 

tekst: Elżbieta Czachowska


Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 5318195 gościem na naszej stronie