Klub DGW BIP
AKTUALNOŚCI
Sobota, 16 listopada 2019 r.
27.04.2019
Be4Art w Klubie DGW-fotoScena Młodych to projekt promujący działalność kulturalną wojskowych ośrodków kultury z całej Polski w środowisku stołecznego garnizonu.

 

W dwóch poprzednich odsłonach tego projektu prezentowaliśmy artystów wokalistów z Klubu Centrum Szkolenia Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim oraz Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ w Warszawie.

 

Dzisiaj na naszej scenie królował taniec. Celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca, obchodzony w dniu 29 kwietnia.

 

Zaprosiliśmy gości z Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni oraz z Akademii Tańca Reliese z Warszawy. Akademia Tańca Reliese zaprezentowała 3 choreografie opracowane przez instruktorów Akademii: Joannę Piotrowicz i Annę Michałowską. Wystąpiły: solo Gloria Manjani i Hania Strukow oraz mini formacja pt. „Why”.

 

Zespół taneczny z Klubu Marynarki Wojennej „Be4Art” zaprezentował fragment spektaklu „W cieniach wolności” oraz program  uhonorowany nagrodą drugiego stopnia ministra obrony narodowej podczas Festiwalu Piosenki i Tańca w ramach Manewrów Artystycznych Wojska Polskiego Warszawa 2018 „Retrospektyw(y).

 

Bardzo dziękujemy trenerce, instruktorce Agnieszce Bzoma-Żebrowskiej i tancerkom Zespołu za oryginalny, przemyślany, refleksyjny występ na deskach Klubu Dowództwa Garnizonu Warszawa.

 

Zdjęcia>>>

 

 

tekst: Beata Jarzębowska


Departament Informatyki i Telekomunikacji
Dowództwo Garnizonu Warszawa
Ministerstwo Obrony Narodowej
Departament Wychowania i Promocji Obronności
Jesteś: 5152622 gościem na naszej stronie